זה יכול להיות: יום הולדת לילד, נוער ומבוגר, יום נישואין, מסיבת הפתעה / רווקים / גיוס / שחרור, פגישת מחזור, יום כיף לעובדים, ערב גיבוש, ועוד ועוד...
האירוע הזה יגלגל אליכם הרבה קריאות התפעלות. לתאום אירועים:
ניתן לארגן אירועים מ-2 עד 200 אורחים.
לתאום מראש נא לטלפן לאחראי האירועים
בטלפון: 5590905 – 03.
בולה אירועים

בולה עסקים

יום כיף לעובדים – מנכ"ל ? מנהלת משרד ? מחפשים מקום מקורי ליום כיף לעובדים ? בבולה באולינג יהנו כולם ממשחקי באולינג , ארוחת צהרים והקרנות פרטיות של סרטים – חוויה שכל עובד ישמח לקבל.
משרד עורכי דין שנער שחור ויסברגר ערך יום כייף כזה לעובדים – מאז הם ניצחו בעוד כמה תיקים.
 
יום עיון
- צריכים לבצע יום עיון ? – מתלבטים באיזה מלון לבחור ? הוכיחו מקוריות ללקוחותיכם והזמינו אותם לבולה באולינג – ארוחת בוקר מרעננת , הרצאה ולהתעוררות – משחק באולינג מאתגר.
תלמדו מחברת השיווק לקפה לוואצה – הם כבר עשו זאת.
 
יום מחלקת שיווק
– אנשי המכירות שלכם זקוקים להדרכה ? בואו לאתגר אותם במשחק באולינג תחרותי מיד אחרי הדרכת מכירות ושיווק וארוחת צהרים. אנשי המכירות של חברת סלולר מובילה ערכה יום כזה לחידוד המסר השיווקי של החברה – המסר הועבר כמו רצף של סטרייקים.
 

בולה משפחה

יום הולדת – מזל טוב, אתם מארגנים מסיבת יום הולדת לילדים ? בבולה זאת תהיה חוויה שלא ישכחו עד ליום ההולדת הבא – משחק באולינג ועוגת יום הולדת ושוקו ולבסוף גם הקרנה פרטית של סרט – אין מסיבת יום הולדת טובה מזאת – תשאלו את הילדים !
 
יום נישואין
– עברו כמה שנים מאז החתונה ? אתגר טוב וקצת מתח תמיד יעזרו בשיפור היחסים ? הזמן את אישתך או הזמיני את בעלך לטורניר באולינג זוגי – בואי להתאמן על ידי מדריך ותוכלי להפתיע את בעלך בניצחון מוחץ כאשר מיד לאחר מכן תוכלו להנות מארוחת ערב טובה, הקרנת סרט החתונה באולם פרטי ועוד...
 
 

בולה חברים

הקרנה פרטית – הזמינו חברים או את בן הזוג ובואו לצפות בהקרנה פרטית של סרט באולם קולנוע אינטימי ואיכותי - חבורת בנים ובנות ממכון אדלר שצפו בסרט "מטריקס" פשוט לא הבינו איך לא עשו זאת קודם.
 
הקרנת משחק ספורט
– למה לכם להזמין את החברים לסלון הצפוף ולצפות עם כולם במשחק כדורגל על מסך טלוויזיה כאשר אתם יכולים לצפות במסך ענק עם איכויות סאונד מדהימות וממש להרגיש בטריבונה המרכזית במשחק חי.

לקבלת מבצעים, הטבות ועידכונים למייל האישי